PŁYTY GUMOWE
BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA
PŁYTY GUMOWE TO PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO TWOJE ORAZ TWOICH NAJBLIŻSZYCH

PŁYTY GUMOWE

Płyty gumowe, to produkty, które mają na celu zapewnienie nam oraz naszym dzieciom pewnego poziomu bezpieczeństwa. Obiekty, w jakich wykorzystuje się tego typu materiał to przedszkola, szkoły, place zabaw, parki lub chodniki. Coraz częściej także, rodzice decydują się na zamontowanie tego typu nawierzchni w pokoju dziecięcym. Pozwala to na większą pewność, że naszemu dziecku, nawet podczas zabawy pod okiem opiekuna, nic się nie stanie.
płytaAby można było zainstalować tego typu nawierzchnię wystarczy, że podłoże będzie odpowiednio twarde. Jako podłoże, może być użyty beton, asfalt lub utwardzona ziemia. Nasza firma bez problemu poradzi sobie z ułożeniem płyt właśnie na takich podłożach. Jeżeli jednak nie jesteś w stanie sam tego zrobić, możemy się zająć również i tym. Płyty gumowe instaluje się bez używania kleju. Są one jedynie zakotwiczone do podłoża w kilku miejscach. Każdy z elementów, łączony jest za pomocą specjalnych łączników, dlatego też, w razie problemów, wymiana jednego, wadliwego elementu nie jest większym problemem. Pomocne jest to, że tego typu elementy nie rozciągają się. Nie ma więc możliwości ich rozdarcia, a uszkodzenie ich jest dosyć trudnym zadaniem. Głównym zadaniem płyt jest zapewnianie bezpieczeństwa, dlatego też są one produkowane i testowane pod kątem chłonności upadków. Podłoże takie absorbuje większość siły, z jaką człowiek upada. Nie trzeba specjalnie tłumaczyć, jak bardzo musi się różnić upadek na beton lub asfalt, z upadkiem na miękkie i elastyczne podłoże. Innowacyjne rozwiązania pozwoliły obniżyć cenę tego typu produktów. Dlatego też, płyty gumowe nie są obecnie tak bardzo drogie, jak jeszcze kilka alt temu. Dzięki temu, trafiają do większej rzeszy użytkowników, co zmniejsza ilość urazów i zwiększa bezpieczeństwo w miejscach, gdzie jest ono najbardziej wymagane.

Jeżeli potrzebujesz takiej nawierzchni, lub plac zabaw, gdzie bawi się Twoja pociecha nie jest wyposażony w tego typu rozwiązania, nie pozostawaj obojętny. Porozmawiaj z właścicielem obiektu i poleć mu naszą firmę.